• 1402/02/23 - 15:58
  • - تعداد بازدید: 222
  • - تعداد بازدیدکننده: 214
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بزرگداشت روز استاد و تجلیل از اساتید برتر دانشکده بهداشت

آیین گرامیداشت مقام استاد با حضور هیات رییسه و اعضای هیات علمی در دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد و از اساتید برتر در حوزه های مختلف تقدیر گردید.

به گزارش وب دا فسا؛ در این مراسم  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی فسا با اشاره به پیام های آیات ۳۱ و ۳۳ سوره بقره گفت: معلّم واقعى خداست و قلم، بیان، استاد و کتاب، زمینه‌هاى تعلیم هستند و برترى انسان بر فرشتگان، به خاطر علم است.دکترمهدی رضاییان ضمن ارج نهادن بر تلاش های بی دریغ اساتید و نقش آنها در شکل گیری آینده نظام سلامت جامعه، بر توجه به آموزش علمی اصول تخصصی حرفه ای و اخلاقی تاکید نمود.
در ادامه دکتر سید امین کوهپایه افزود: این مهم، به نحوی باید طراحی و پیاده سازی شود که اول، نیازهای جامعه احصاء شود، دوم، پاسخ به این نیازها به جامعه منتقل گردد و سوم این عملکرد منجر به ارتقا جامعه گردد. وی ابراز امیدواری کرد: به لطف حضرت حق با این چشم اندازها و همکاری استادان بزرگوار در طراحی، پیاده سازی و پایش این برنامه همه جانبه، دانشگاه موفق و پیروز باشد.
در این مراسم از دکتر رامین حیاتی بعنوان استاد برتر دانشکده بهداشت، از دکتر افسانه قاسمی و دکتر آمنه نعمت الهی بعنوان اساتید برتر حوزه های معارفی و آوایی تجلیل شد. این انتخاب شایسته را که نشان از  تلاش ستودنی ایشان در عرصه های آموزشی و فرهنگی است را تبریک و تهنیت عرض می نماییم. 
  • گروه خبری : گروه های محتوا,اخبار,اخبار تصویری,اطلاعیه ها
  • کد خبر : 8951
کلمات کلیدی
زهرا خیالی
خبرنگار

زهرا خیالی

تصاویر

عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: